Słabość polskiego złotego

Polski złoty osłabia się względem najważniejszych walut. Na parze walutowej USD/PLN oscylujemy wokół 3,8864. (Jeszcze 3 dni temu byliśmy na poziomie 3,77. Najbliższy opór to szczyty z 28 i 29 września na poziomach 3,9353-86.

Z kolei EUR/PLN w ciągu 3 dni stracił 10 groszy, notując szczyt na 4,5603. Najbliższy kluczowy opór znajduje się na poziomie 4,5950-4,60.

Jako ciekawostkę dodam, że strategia Rebound w obu przypadkach 3 dni temu wyświetliła sygnał dla pozycji long.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Mariusz
Mariusz
3 lat temu

Witam. Przewidujesz jakaś korektę na usd/pln czy już gnamy na poziom 3.93.?

Facebook
2
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap