Wskaźniki techniczne – sygnały

Widget wskaźników technicznych zapewnia przegląd sygnałów transakcyjnych. Dostawcą widgetu jest Dukoscopy Bank SA.

Sygnały są dostępne dla różnych instrumentów transakcyjnych: forex, kontrakty CFD, indeksy, akcje, surowce, kryptowaluty.

„Żadne informacje zawarte na tej stronie nie stanowią zachęty, oferty ani rekomendacji do nabycia lub zbycia jakiejkolwiek inwestycji lub zaangażowania się w jakąkolwiek inną transakcję”. Wszelkie informacje, które zawiera widget lub do których się odwołuje, służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap