Sentyment rynkowy CMC Markets

Germany 40 – wśród Klientów CMC Markets przeprowadzających transakcje na kontrakcie CFD na niemiecki indeks DAX, utrzymuje się wyraźne niezdecydowanie: pod względem ilości Klientów dominują transakcje Kup (52% wzrost o punkt w porównaniu ze środą). W kategorii wartości, odczytujemy dominację transakcji spadkowych, która wyniosła 55%, jedenaście punktów w górę w stosunku do danych z wczoraj.

US 30 – sentyment na kontrakcie CFD na amerykański indeks DJIA również wskazuje na niezdecydowanie: w chwili obecnej 55% wszystkich otwartych pozycji na tym instrumencie to transakcje Kup (bez zmian). Po stronie wartości, 58% to pozycje krótkie, w tym miejscu odnotowano spadek o jeden punkt.

EUR/USD – dominacja nastrojów wzrostowych wśród Klientów posiadających otwarte pozycje na kontrakt CFD oparty o tę parę walutową. Ilościowo pozycje Kup stanowią teraz 64% (spadek o dwa punkty), a pod względem wartości otwartych transakcji, pozycje krótkie dominują w 66%, o dziesięć punktów niżej w stosunku do ostatnich odczytów ze środy.

Michael Hewson (główny analityk rynku w CMC Markets) 

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap