Ruch powrotny w stronę 1,17

Strona popytowa podjęła próbę skorygowania części wczorajszych spadków. Poziom 1,17 został nieznacznie przekroczony, szczyt wypadł na 1,1704. Podaż jednak szybko skontrowała. Na chwilę obecną nie wydaje się aby ruch wzrostowy był czymś innym, niż ruchem korekcyjnym.

Fundamenty nie sprzyjają wspólnej walucie i bardziej prawdopodobne wydaje się, dalsze osuwanie kursu w stronę niższych poziomów cenowych. Pierwsze wsparcie znajduje się na 1,1685-88 a kolejne w strefie 1,1650-60. Złamanie ostatniego poziomu będzie sygnałem, że podaż kieruje się w stronę 1,1612-26. (Cały czas znajdujemy się w kanale spadkowym).

Wersja alternatywna zakłada, powrót w stronę kluczowego poziomu 1,1753.

W chwili obecnej mam pozycję krótką otwartą na poziomie 1,17.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

5 1 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap