Chwila oddechu na eurodolarze?

Dzisiejsze spadki zatrzymały się dopiero na poziomie 1,1650, gdzie strona popytowa próbuje wyprowadzić kontrę. W chwili pisania postu, para walutowa oscyluje wokół poziomu 1,1660, czyli wokół minimum z 29 września. Biorąc pod uwagę mocne wyprzedania, RSI 1h wynosi zaledwie 19, możemy pokusić się o stwierdzenie, że popyt będzie próbował skorygować dzisiejsze spadki. (Osobiście otwarłem pozycję long na poziomie 1,1660). (Strategia automatyczna rebound 1 h, najprawdopodobniej wyświetli sygnał otwarcia pozycji long, na kolejnej świecy godzinowej).

Sytuacja związana z rozwojem Covid-19 nie sprzyja wspólnej walucie, w związku z czym ruch wzrostowy powinien być jedynie korektą. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 1,1685-88 oraz 1,1696-1,1710. Sytuacja strony popytowej ulegnie poprawie dopiero po wybiciu ponad 1,1753.

Za nami EBC a najbliższe dni na rynkach będa związane z wyborami w USA.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

5 2 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap