Konferencja prasowa Ch. Legarde

Aktualnie trwa konferencja prasowa prezes EBC.

Według Ch. Legarde, odbicie w gospodarce traci impet, szybciej niż spodziewano się. W związku z pandemią nastąpiło wyraźne pogorszenie perspektyw gospodarczych. Sytuacja stawia nowe wyzwania.

Ch. Legarde odpowiadając na pytania zaznaczyła, że listopad będzie wyjątkowo słaby. Prezes EBC podkreśliła, że panuje zgodność i gotowość do działania podczas drugiej fali pandemii. EBC ma w swoim wachlarzu wiele narzędzi, z których może skorzystać aby ratować gospodarkę.

Eurodolar znajduje się w strefie wsparcia 1,1696-1,1710, jednak perspektywy ciążą wspólnej walucie, co powinno skutkować dalszymi spadkami. (Wcześniej jednak nastąpi korekta? RSI na 1 h wynosi już 17).

W przypadku złamania wsparcia na 1,1685-88, kolejnym celem dla podaży będzie wsparcie na poziomie 1,1660 oraz 1,1613-26 (minima z 24-29 września).

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Neptiko Paweł
Neptiko Paweł
3 lat temu

Wyraźnie widać że EBC nie dało wsparcia euro i możemy spodziewać się spadków na Edku

Facebook
2
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap