Podsumowanie dnia

Poniedziałkowa sesja przyniosła odreagowanie na głównej parze walutowej. Strona popytowa dotarła do poziomu 1,1678, gdzie doszło do realizacji zysków. Ruch wzrostowy był ograniczony, pomimo lepszych nastrojów na rynkach akcyjnych. Sytuacja fundamentalna nie sprzyja wspólnej walucie, w związku z czym po zrealizowanej korekcie powinniśmy zobaczyć dalsze spadki. Pragnę przypomnieć, że ważna strefa oporów rozciąga się pomiędzy 1,1688-1,1710. (Zainteresowanych zapraszam do komentarza tygodniowego, gdzie dokładnie opisałem opory i wsparcia).

Korekta wzrostowa na eurodolarze, nie przeniosła się na umocnienie polskiej waluty. Niestety w dniu dzisiejszym zanotowaliśmy kolejne szczyty. Na parze EUR/PLN szczyt zanotowaliśmy na 4,5883, z kolei na USD/PLN maksimum wypadło na poziomie 3,9353.

To był świetny dzień dla indeksu WIG20, który zanotował solidny wzrost do poziomu 1738 pkt. +3,84%.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap