Słabość polskiej waluty

Pomimo próby rozegrania korekty na głównej parze walutowej, polska waluta pozostaje wyjątkowo słaba.

EUR/PLN wybił się w okolice 4,5821. Najbliższy opór to okrągły poziom 4,60. Natomiast szczyty z końca marca znajdują się na poziomie 4,6299 oraz 4,6324. (RSI na wykresie 1h wynosi już 74,16, co może zachęcać do korekty).

USD/PLN notuje dzienne maksimum na 3,9353. Psychologiczny opór to okrągły poziom 4,00. (RSI na wykresie 1h, wynosi 63,58. Bardzo możliwe, że jesteśmy blisko lokalnej korekty).

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap