Eurodolar – kontynuacja korekty

Drugi dzień sesyjny przynosi dalsze osłabienie dolara. Główną para walutowa testuje okolice poziomu 1.17, które można uznać za pierwsze znaczące opory. W przypadku złamania oporu kolejny możemy wyznaczyć na 1.1731-37 oraz 1.1753.

Na dzisiaj zaplanowana jest pierwsza debata prezydecka, która odbędzie się w Cleveland w Ohio. Głównym tematem będzie Covid-19 i sprawy rasowe.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap