Na eurodolarze bez zmian

Bieżący tydzień upływa pod kątem konsolidacji pomiędzy 1,1815 i 1,1894. Trzeba przyznać, że wszelkie informacje jakie poznaliśmy na przestrzeni tygodnia, nie wpłynęły znacząco na główną parę walutową. Rynki nie zareagowały na informacje o nowej szczepionce, czy też o polsko-węgierskim veto w sprawie budżetu. Inwestorzy nie przejmują się także brakiem porozumienia pomiędzy UE/UK, licząc na pozytywne zakończenie.

Z technicznego punktu widzenia wyjście w górę ponad ostatnie szczyty 1,1891-94 pozwoli na test poziomu 1,1920. W przypadku mocniejszych wzrostów, możemy pokusić się o test poziomu 1,2012. Z drugiej zaś strony wejście poniżej 1,1815, otwiera drogę w kierunku 1,18 oraz 1,1781-83. Dalszym wsparciem będzie poziom 1,1753.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap