GBP/USD w stronę 1,37

Pozytywny sentyment na funcie nie ustępuje, tym bardziej, że dzisiejsze dane makro w Wielkiej Brytanii pomimo Brexitu, wypadły lepiej od oczekiwań Kolejnym zaskoczeniem może być fakt, że w Wielkiej Brytanii nowa odmiana wirusa, wymusiła na premierze B. Johnsonie wprowadzenie silnego lockdownu.

Źródło: kalendarz makro: Investing.com.

GBP/USD zmierza w kierunku testu poziomu 1,37, chociaż Jeszcze nie tak dawno byliśmy w strefie wsparcia 1,3593-1,3627. Ostatnie lokalne szczyty wypadły na poziomie 1,3711, następnie 1,3720-25 oraz 1,3746.

W przypadku nieudanego testu lub próby osiągnięcia nowych szczytów, podaż powinna przejąć inicjatywę i skierować się ponownie w stronę 1,3623.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap