Eurodolar w okolicy 1,2130

Wtorkowa sesja przyniosła spadek w okolice poziomu 1,2111, gdzie doszło do odbicia. W chwili pisania artykułu, handel odbywa tuż powyżej poziomu 1,2130.

W dniu dzisiejszym premier Włoch G. Conte, złożył dymisję na ręce prezydenta Włoch. Kryzys rządowy może zostać zakończony przez samego G. Conte, który ponownie może uzyskać nominację na premiera Włoch. Możliwa będzie także opcja z wyborem nowej osoby na stanowisko premiera. Konsultacje mają się rozpocząć w środowe popołudnie.

Dla osób, które chcą śledzić na bieżąco wątek włoski, zapraszam: Rainews

Główna para walutowa nie reaguje na powyższe informacje. Utrzymanie się kursu powyżej 1,2130 może sugerować wzrosty w kierunku 1,2167-78. Natomiast wyjście powyżej będzie jasnym sygnałem, że zmierzamy na ostatnie szczyty. Wcześniej jednak popyt będzie zmuszony pokonać opory na 1,2200-27, 1,2289 oraz 1,2310.

Ponowne zejście poniżej 1,2130, pozwoli popytowi na ruch w kierunku strefy wsparcia 1,2111-24. Pokonanie wsparcia, otwiera drzwi w kierunku 1,2054. Dalszym celem będzie poziom 1,20.

Na rynku eurodolara nie widzimy większych wahań, co może sugerować, wyczekiwanie przez inwestorów na czwartkowe posiedzenie Rezerwy Federalnej.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap