Eurodolar poniżej 1,2130

Dzisiejsza sesja przyniosła przewagę strony podażowej, która została wsparta informacjami płynącymi ze strony członków EBC. Jak się okazuje wysoki kurs euro zaczyna interesować decydentów banku centralnego. W efekcie wczorajsza wypowiedź K. Knota, wywołała wyprzedaż wspólnej waluty.

Minimum dzienne zanotowaliśmy na poziomie 1,2059, po którym doszło do odbicia. Przed nami jednak informacje z posiedzenia FED, które mogą wpłynąć na kurs eurodolara. Ważny poziom oporu to okolice 1,2130, natomiast kluczowy opór znajduje się na poziomie 1,2167-78.

W przypadku utrzymania się kursu poniżej 1,2130, przewagę będzie miała strona podażowa. W tym wariancie celem będzie strefa 1,2054-59 oraz okolice poziomu 1,20.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap