Eurodolar w trendzie bocznym

Początek tygodnia nie przynosi większych zmiana na rynku eurodolara. Para walutowa porusza się poniżej ostatnich szczytów na poziomie 1,2176-77, które stanowią barierę dla strony popytowej. Wsparcie możemy na poziomie 1,2116-22 oraz na poziomie 1,2105.

W kwestii Brexitu nie usłyszeliśmy żadnych wiadomości, które mogłyby silnie wpłynąć na rynki. Na rynku panuje lekki optymizm, jednak wydaje się, że inwestorzy czekają na środowe posiedzenie FED, które może wpłynąć na kurs eurodolara.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap