Eurodolar ponownie na minimach

Dolar w tym tygodniu nie ma sobie równych a to za sprawą obaw związanych z drugą falą wirusa. Kontra strony popytowej na głównej parze walutowej zapoczątkowana w dniu wczorajszym, zakończyła się niepowodzeniem. Maksimum zanotowaliśmy w okolicach 1,1684. W efekcie podaż doprowadziła do spadku w okolice czwartkowego dołka.

Najbliższe wsparcie możemy wyznaczyć na poziomie 1,1626-28, którego złamanie otwiera drogę w kierunku 1,1580 oraz 1,1539. Mocnym oporem pozostają okolice poziomu 1,17.

Dane z USA: bazowe zamówienia środków trwałych wyniosły 0,4%. Konsensus rynkowy zakładał 1,2%.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap