Eurodolar poniżej 1,18

Podaż otrzymała paliwo w postaci informacji o możliwym lockdownie w Niemczech i Francji. Spekuluje się, że lockdown w Niemczech mógłby potrwać 2 tygodnie, z kolei we Francji, aż miesiąc. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły, czy lockdown miałby przypominać ten z początku roku. W każdym bądź razie, inwestorzy otrzymali kolejną dawkę niepewności i ryzyka.

Eurodolar notuje spadek w okolice wsparcia na 1,1781-82. (Ostatnie lokalne minimum mieliśmy na 1,1787 – minimum z 23 października, gdzie później doszło do odbicia w stronę 1,18 i 1,1832). W chwili obecnej znajdujemy się na poziomie 1,1787, gdzie popyt będzie próbował kontrować w stronę 1,18.

Ewentualna dalsza przewaga strony podażowej, będzie prowadzić w stronę kluczowego wsparcia na 1,1753.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

5 1 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap