Spokojna sesja

Poniedziałkowa sesja przebiega bez większych zmian. Na początku dnia testowaliśmy wsparcie na poziomie 1,18, następnie powróciliśmy w okolice oporu 1,1832. Dzienny szczyt wypadł na 1,1839. Nastroje wydają się być neutralne ale warto mieć na uwadze posiedzenie EBC, które powinno mieć znaczący wpływ na kurs eurodolara. Inwestorzy żyją również wyborami w USA, które przecież są już na finiszu.

Analizując parę walutową pod względem technicznym, warto mieć na uwadze opór 1,1832. W chwili obecnej poziom jest respektowany przez stronę popytową, co może po raz kolejny skutkować zejściem w kierunku 1,18. Z kolei trwałe wyjście ponad 1,1832-39, pozwoli na powrót do strefy 1,1868-73.

To tyle co w chwili obecnej można napisać na temat głównej pary walutowej. Moje strategie automatyczne, które opierają się na wykresach o interwale 4h, również nie dają żadnych sygnałów kupna/sprzedaży.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

5 1 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap