Ryzyko dalszych spadków

Dolar umacnia się na szerokim rynku. Słabszy pozostaje względem japońskiego jena.

Eurodolar spadł poniżej kluczowego oporu 1.1753, którego trwałe złamanie będzie miało konsekwencje w średnim terminie. Celem w tym wypadku będzie strefa 1.1423-1.1492. Możliwe, że na fali dalszych problemów związanych z covid-19 zejdziemy niżej.

Analogiczna sytuacja panuje na GBP/USD. Podaż złamała wsparcie na 1.30, co oczywiście skutkuje zejściem w stronę niższych poziomów cenowych. Jeżeli dojdzie do złamania ostatnich minimów, spadki powinny nabrać tempa. Funtowi dodatkowo ciąży sprawa Brexitu.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

5 1 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap