Eurodolar – komentarz tygodniowy / update by Łukasz Furmaniak

Zapraszam na analizę Łukasza Furmaniaka, który przedstawia aktualizację ostatniego wpisu.

W tym tygodniu tylko krótki update, ponieważ mamy konferencję FEDu (środa wieczór). W następnym tygodniu na pewno dam już pełnoprawny wpis.

Ostatnim razem napisałem że mam SL na 1.1775, oczywiście zostały one trafione. Jednak postanowiłem znowu wejść w pozycję, mam wszystko otwarte z powrotem na poziomie 1.1779 plus dwie dodatkowe pozycje, co daje w sumie ich 10.
Dwie dodatkowe pozycje, są to pozycje krótkoterminowe i albo trafią TP na 1.1865 albo wyjdę z nich ręcznie przed konferencją FEDu.

Jeżeli po konferencji FEDu spadniemy poniżej 1.1700, to widzę osłabienie, aż do 1.15 a nawet w porywach do 1.12. Jeżeli spadniemy poniżej 1.1700, to będę ręcznie wychodził na stracie. Będę w takiej sytuacji informował na bieżąco.

Osobiście uważam jednak, że czeka nas podróż w górę, w dość szeroką strefę 1.2270-1.2400, gdzie powinniśmy zakończyć przedostatni odcinek, tej długiej korekty.

Tak jak już napisałem wcześniej, dokładniejsze dane podam w następnym tygodniu, jak już rynek zadecyduje, czy mam rację czy jej nie mam.

Autor: Łukasz Furmaniak (Forexallday)

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap