Eurodolar – komentarz tygodniowy

Serdecznie zapraszam na analizę i komentarz dla głównej pary walutowej, której autorem jest Łukasz Furmaniak.

Spadek rozpoczął się wcześniej niż zakładałem i był też sporo głębszy. Na koniec tygodnia, drugiego lipca, znowu wywaliło mi SL. Na szczęście strata była nieduża, w większości jest pokryta z zamkniętych pozycji tydzień wcześniej.
Analizy w poprzednim tygodniu nie wrzucałem, bo nie wiedziałem dokładnie, gdzie będzie ustanowiony dołek. Nadal uważam, że na chwilę obecną mniejsze ryzyko jest przy grze na wzrosty.
Teraz, gdy najprawdopodobniej mamy już dołek wyznaczony, postarałem się zrobić pierwsze wstępne założenia, co do oczekiwanej fali wzrostowej i tego jak zamierzam grać w tym tygodniu.
W najbliższym czasie oczekuję dalszego wzrostu na parze, z możliwym przystankiem w okolicach 1.1925, gdzie zamierzam zamknąć jedną z pozycji, z nadzieją dodania jej z powrotem przy 1.1880. Jeżeli ten scenariusz mi się powiedzie, to następnie zamknę tą nowo utworzoną pozycję w okolicy 1.1950.

Nie będę się za bardzo rozpisywał na temat krótkoterminowych poziomów, bo zbyt mało ruchów wykonała cena, w prognozowanej prze ze mnie nowej fali wzrostowej.

Co do długiej perspektywy, to najbardziej przychylam się do tego, że jesteśmy dopiero w połowie korekty fali wzrostowej, która zakończyła się na samym początku stycznia tego roku.

Obecnie mam 7 pozycji:
1x 1.1848
2x 1.1833
4x 1.1801

Stop lossy na 1.1775.

Autor: Łukasz Furmaniak (Forexallday)

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap