Eurodolar – komentarz tygodniowy 16.08 / by Łukasz Furmaniak

Jak za pewne wiecie, ostatnie tygodnie to raczej ruch nie po mojej myśli. Oczywiście poprzedni wpis idzie do kosza. Wszystko co tam napisałem było pomyłką.
Moim zdaniem, obecnie jesteśmy w bardzo trudnym do określenia punkcie. W zasadzie zarówno możemy kontynuować konsolidację w zakresie 1.17-1.23, jak i właśnie kończyć ją i rozpocząć nowy trend w górę. Osobiście jednak lekko przechylam się w stronę konsolidacji, przez jakieś kolejne pół roku, ale będę to rozważał co kilka tygodni.

Z wyliczeń wychodzi mi że możliwa jest jeszcze jedna próba dołka, z celem w okolicy 1.1690. Ten spadek mógłby się rozpocząć z poziomów, w które dotarliśmy w piątek, ale i możemy najpierw przetestować okolice 1.1810 (jeżeli tam dotrzemy, to zdecydowałem, lekko zmniejszyć ryzyko i pozbyć się jednej pozycji, na niedużej stracie). Ale uwaga, nie zamierzam jeszcze grać na spadki.

Jeżeli dotrzemy w okolice 1.1690 to zamierzam otworzyć tam dwie pozycje, pod warunkiem że zamknę tą jedną powyżej 1.1800. Jeżeli nie zamknę, to zamierzam otworzyć tylko jedną pozycję na 1.1690.

Obecne pozycje:
7x 1.1779
1×1.1809 (ustawiony take profit na 1.1805)
1×1.1846

Buy limity:
2x 1.1690

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap