Sytuacja na Nasdaq100

Dzisiejsza sesja jest dość neutralna na indeksie Nasdaq100. Podaż jak i popyt co jakiś czas próbują wyprowadzić kontrę, jednak żadna ze stron nie ma zdecydowanej przewagi. Aktualnie indeks znajduje się na poziomie 12921, będą delikatnie pod kreską.

W dniu dzisiejszym podaż podjęła próbę wybicia poniżej 100 sesyjnej, (na wykresie oznaczona niebieską linią). Jednak spadek zatrzymał się dokładnie na średniej, gdzie do głosu doszła strona popytowa. Marzec jest miesiącem, gdzie podaż już kilkukrotnie testowała średnią 100-sesyjną i za każdym razem spotykało się to z silną reakcją popytu. W związku z czym ewentualne wybicie dołem, może skutkować silniejszym spadkiem.

Aktualnie wsparcie możemy wyznaczyć na 12805, oraz 12700-12721. Dalszym wsparciem będzie poziom 12627, czyli minimum z 25 marca. Natomiast opory możemy wyznaczyć na poziomie 13000, oraz 13165. Dalszym oporem będzie 13280-13300.

Wpływ na zachowanie kursu może mieć sytuacja na rynku długu, jednak tutaj sytuacja stabilizuje się po osiągnięciu szczytu na 1,774.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap