Przewaga dolara

Kolejne godziny handlu przynoszą umocnienie dolara na szerokim rynku. Sygnałem dla podaży na rynku EUR/USD oraz GBP/USD, były dzisiejsze dane z USA. Jak się okazało wskaźnik zaufania konsumentów wg Congerence Board wyniósł 109,7, przy oczekiwaniach na poziomie 96,9. Dzisiejsze dane dobrze wpisują się, w serię niezłych odczytów z pierwszej gospodarki świata.

Na rynku przysłowiowego kabla podaż dotarła po raz kolejny w stronę 1,3701-1,3712, gdzie popyt próbuje zebrać siły. Biorąc pod uwagę tydzień przedświąteczny oraz koniec miesiąca, ruch może być dość ograniczony. Niemniej jednak RSI znajduje się dość nisko, co może zachęcić inwestorów szukających okazji do długich pozycji. Pierwszy opór możemy wyznaczyć na 1,3756, kolejny na 1,3784.

W przypadku pokonania wsparcia podaż ma szansę na test ostatnich minimów 1,3671, których złamanie otwiera drogę w kierunku 1,3593-1,3627.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap