Eurodolar przetestował 1,2113

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia przyniosła wzrost w stronę poziomu 1,2117, gdzie nastąpiła realizacja zysków. Warto jednak dodać, że okolice szczytu zbiegają się z oporem na poziomie 1,2113 (szczyt z 3 marca) oraz linią trendu spadkowego poprowadzoną z poziomu 1,2350.

Aktualnie handel odbywa się w okolicy poziomu 1,2088 i sytuacja wygląda neutralnie, co dobrze widać po świecy na wykresie 1D.

W tym przypadku możemy rozważyć 2 warianty. Pierwszy zakłada lekkie cofnięcie, po którym do głosu powinna dojść strona popytowa. Wyjście ponad 1,2113 będzie sygnałem, że popyt zmierza w kierunku szczytu z 25 lutego na poziomie 1,2242. Drugi z wariantów zakłada, że popytowi nie uda się wybić ponad 1,2113, (brak wybicia ponad linię trendu spadkowego). To z kolei będzie prowadzić do zejścia w stronę 1,20.

Bieżący tydzień to przede wszystkim FED, który może wpłynąć na kierunek omawianej pary walutowej.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap