Wyniki posiedzenia FOMC

Zgodnie z oczekiwaniami stopy procentowe nie uległy zmianie.

„Rezerwa Federalna jest zobowiązana do korzystania z pełnego zakresu narzędzi, aby wspierać gospodarkę USA w tym trudnym czasie, promując w ten sposób maksymalne zatrudnienie i cele związane ze stabilnością cen.

Pandemia COVID-19 powoduje ogromne trudności ludzkie i gospodarcze w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. W związku z postępem w zakresie szczepień i silnym wsparciem politycznym, wskaźniki aktywności gospodarczej i zatrudnienia uległy poprawie. Sektory najbardziej dotknięte pandemią pozostają słabe, ale wykazały poprawę.”

Początek tygodnia nie przyniósł większych zmian na głównej parze walutowej. Inwestorzy z niecierpliwością czekają na konferencję prezesa FED. J. Powella.

Pełny komunikat FED.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap