Eurodolar nadal w górę

Popyt nie odpuszcza i winduje kurs głównej pary walutowej w okolice poziomu 1,1797. Bliskość oporu na poziomie 1,18, może sugerować realizację zysków, tym samym możemy być świadkami korekcyjnego spadku. Warto mieć na uwadze, że utrzymanie się kursu powyżej 1,1753, będzie wspierać stronę popytową. Wybicie ponad 1,18, otwiera drogę w stronę 1,1826-50 lub nawet w okolice 1,1873. Natomiast zejście poniżej 1,1753, pozwoli wrócić w okolice poziomu 1,17.

W dniu dzisiejszym kurs eurodolara wybił się, ponad linię trendu spadkowego, poprowadzoną z poziomu 1,2012. Jeżeli wybicie nie jest fałszywe, to powinniśmy zobaczyć powrót w stronę linii spadkowej a następnie wybicie w górę. W tym wypadku, teza z dalszymi spadkami w stronę poziomu 1,16, stoi pod znakiem zapytania.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap