Podsumowanie dnia

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia przyniosła wzrosty na głównej parze walutowej. Maksimum wypadło na poziomie 1,1797, gdzie doszło do realizacji zysków. Eurodolar pozostaje jednak powyżej 1,1753, co wspiera stronę popytową. Jeżeli ruch wzrostowy ma być jedynie korektą, to w najbliższym czasie do gry powinna włączyć się strona podażowa.

Pozytywny sentyment, jaki panował w dniu dzisiejszym osłabił dolara, co miało przełożenie na inne pary walutowe:

GBP/USD zanotowało wzrost w okolice poziomu 1,2990. (Wykres poniżej). Kluczowym oporem pozostaje okrągły poziom 1,30. Wybicie powyżej tego poziomu, może zmienić układ sił na rynku kabla.

USD/PLN spadł w okolice 3,8035, z kolei EUR/PN zanotował minimum na 4,4765.

Dobrą sesję zaliczył także polski indeks WIG20, który wzrósł do 1731,85 (+2,03%).

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap