Eurodolar – komentarz walutowy by Łukasz Furmaniak

Już kilka tygodni za nami, a ja nadal czekam. Jako, że zbliżamy się do poziomu, o którym wcześniej wspominałem, postanowiłem w końcu wrzucić nowy wpis. Nie odbiega on niczym od poprzedniego wpisu, jednak chciałem dorzucić wykres aby zobrazować, to co napisałem wcześniej.

Nadal oczekuję testu strefy 1.1500-1.1510 +-15 pipsów (strefa zaznaczona pomarańczowym kolorem).
Mam ustawione buy limity na 1.1510 ze stop losem na 1.1470.
Podniosłem ilość pozycji z 10 do 14.

Następnie oczekuję wzrostu. Wstępnie 1.1800 (dokładniejszy poziom później), gdzie zadecyduję, czy obrócić pozycje na spadki (do 1.1400), czy dalej grać na wzrosty (do 1.2100) albo czy znowu się wstrzymać.
Obecnie z poziomu 1.18 wzrosty i spadki mają równe 50% szans, czyli jednym słowem – nie mam pojęcia co będzie dalej ;-), ale jak już się tam zbliżymy, to coś będzie wiadomo.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap