Pozytywny sentyment trwa

Początek wtorkowej sesji przynosi zdecydowaną przewagę popytu, która winduje EUR/USD oraz GBP/USD. Główna para walutowa dotarła do lokalnej strefy oporów zlokalizowanej na poziomie 1,2250-57. Pokonanie oporów otworzy drogę w stronę ostatnich szczytów 1,2273-74.

Na rynku GBP/USD popyt dotarł do poziomu 1,3523. Warto jednak mieć na uwadze, że popyt jest ograniczony silną strefą 1,3592-1,3626.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap