Info Brexit – The deal is done

Umowa handlowa została uzgodniona przez negocjatorów z Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej. Umowa została zawarta w Wigilię na tydzień przed końcem terminu.

„Brytyjski premier Boris Johnson powiedział, że po raz pierwszy od 1973 roku Wielka Brytania „będzie niezależnym państwem przybrzeżnym z pełną kontrolą nad naszymi wodami”, a udział Wielkiej Brytanii w rybach w jego wodach wzrośnie „z około połowy do 2/3″”.

Przed nami jeszcze ratyfikowanie umowy przez obie strony, które powinno nastąpić do 31 grudnia 2020 roku.

Źródło: The Irish News

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap