Brexit info – uzgodniona umowa?

Jak podaje serwis The Guardian, umowa może zostać ogłoszona w przeciągu kilku godzin. Obie strony podobno doszły do porozumienia. Ambasadorzy państw członkowskich UE, prawdopodobnie spotkają się w dniu jutrzejszym w celu ratyfikowania umowy. W chwili obecnej nie ma oficjalnego komentarza UK/UE.

Wydaje się, że faktycznie jesteśmy już na samym finiszu rozmów, jednak trzeba być zgodnym, że jest to jeden z wielu newsów, jakie pojawiały się w ostatnim czasie. Para walutowa GBP/USD wybiła się w stronę 1,3560, gdzie doszło do realizacji zysków.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap