Oświadczenie EBC

Bank centralny spodziewania dalszych podwyżek stóp procentowych w celu obniżenia popytu oraz będzie dokonywał regularnej oceny sytuacji inflacyjnej.

Inflacja najprawdopodobniej pozostanie wysoka przez dłuższy okres czasy, powyżej celu inflacyjnego na poziomie 2%. EBC będzie nadal stosował elastyczność w reinwestowaniu umorzeń, które przypadają w portfelu OIPE.

Pełne oświadczenie znajduje się pod następującym linkiem.

Przed nami konferencja prasowa prezes EBC Ch. Legarde.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap