Konferencja prasowa Ch. Legarde #2

W czwartym kwartale strefa euro uległa skurczeniu. Inflacja pozostaje niska. EBC monitoruje sytuację i jest gotowy do działania w celu pobudzenia inflacji i przeciwdziałaniu skutkom osłabienia gospodarki. Istnieje ryzyko dla perspektyw krótkoterminowym ale mniej wyraźne. Kolejne ograniczenia związane z rozwojem pandemii ograniczają działania.

Eurodolar zanotował wzrost na poziomie 1,2173. (Strefa oporów znajduje się na poziomie 1,2167-78. Z pewnością wielu użytkowników miało ustawione w tym rejonie zlecenia short.

Strona popytowa po zanotowaniu szczytu, oddała inicjatywę.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap