Sytuacja na funcie

GBP/USD dotarł do trefy oporów 1,3064-83, notując maksimum dokładnie na poziomie 1,3064. Opór w połączeniu z wysokim RSI (na wykresie 1h), doprowadził do mocniejszego odbicia i w chwili obecnej, jesteśmy już na poziomie 1,3026. Najbliższe (istotne) wsparcie mamy na poziomie 1,30.

Warto jednak mieć na uwadze, że układ techniczny na GBP/USD może zostać zakłamany, przez wszelkiego rodzaju newsy i plotki związane z Brexitem. W chwili obecnej cały czas znajdujemy się w kanale wzrostowym. Przypomnę,że wczoraj doszło do fałszywego wybicia.

Sprawdzając wykres 1h pod kątem strategii Rebound, można założyć, że na otwarciu kolejnej świecy pojawi się sygnał sprzedaży. Na ile moje przypuszczenia są słuszne, pokaże najbliższa godzina. Warto jednak pamiętać, że automat działa według określonego algorytmu i nie bierze pod uwagę informacji;)

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Mateusz
Mateusz
3 lat temu

Robert mała sugestia. Możesz jakoś zrobić żeby obok daty wpisu była też godzina? Bo czasem patrząc na wpis jak się go czyta to nie wiadomo do której sytuacji obecnie się odnosi 🙂

1
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap