Regulamin i zasady chatu

  1. Postanowienia ogólne.

1a) Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną, umożliwiającej użytkowanie internetowego chatu, komentowanie materiałów, wymianę poglądów i informacji. Logowanie do czatu odbywa się za pomocą konta Google. Następujące dane są przesyłane do czatu Wise Pro: nazwa użytkownika, adres e-mail, ustawienia języka i zdjęcie profilowe, (avatar konta Google).

1b) Dostęp do chatu, możliwość przeglądania wpisów oraz zamieszczania własnych komentarzy, mają wszyscy użytkownicy sieci.

1c) Dodając komentarz, Użytkownik akceptuje warunki określone w regulaminie i zobowiązuje się do przestrzegania obowiązków wynikających z regulaminu.

1d) Właściciel strony Fx-zone zastrzega sobie prawo moderowania chatu oraz redagowania treści komentarzy i wpisów. W przypadku jawnego naruszenia regulaminu, właściciel strony może upomnieć, zbanować lub usunąć użytkownika.

1e) Użytkownik korzystający z czatu nie może mieć z tego tytułu jakichkolwiek roszczeń.

1f) Określonym językiem chatu jest język polski i angielski.

2. Zasady korzystania z chatu.

2a) Użytkownik korzysta z chatu z godnie z zasadami regulaminu.

2b) Zakazane jest rozpowszechnianie za pomocą chatu materiałów, które są niezgodne z obowiązującym prawem polskim. W szczególności zakazane jest udostępnianie materiałów, które naruszają dobro osobiste osób trzecich, ochronę danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej.

2c) Zabronione są działania, które mają na celu: obrazę innych użytkowników, podszywanie się pod innych użytkowników, spamowanie, rozpowszechnianie treści reklamowych i promocyjnych, wzywanie do szeroko pojętej nienawiści. Zabronione jest wielokrotne i częste wysyłanie tej samej wiadomości w celu blokowania i „zalewania chatu”. Zakazane są wszelakie działania, które utrudniają korzystanie z chatu innym użytkownikom.

2d) Zabronione jest rozprzestrzenianie linków, które zawierają wirusy komputerowe oraz treści, które mogą wpłynąć na prawidłowe działanie chatu.

2e) Zakazane jest stosowanie wulgaryzmów, dręczenie, obrażanie lub poniżanie użytkowników jak i osób trzecich.

3. Postanowienia końcowe.

3a) Właściciel Fx-zone.pl, nie odpowiada za treść i komentarze użytkowników czatu.

3b) Użytkownicy czatu ponoszą wyłączną i osobistą odpowiedzialność, za zamieszczone wypowiedzi na czacie.

3c) Właściciel Fx-zone.pl może zawiesić lub usunąć czat, bez podania przyczyny.

3d) Właściciel Fx-zone.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie czatu.

3e) Wpisy użytkowników chatu, zamieszczone treści i pomysły inwestycyjne niniejszego chatu, mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy. Niniejszy chat, który jest częścią strony Fx-zone ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w chacie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego. Właściciel Fx-zone nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie komentarzy zawartych w treści chatu. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.

3f) Wszelkie problemy z funkcjonowaniem czatu lub łamaniem regulaminu należy zgłaszać na adres: robert.paponfx@gmail.com

Ostatnia aktualizacja: Luty 2021

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap