Regulamin czatu internetowego.

  1. Postanowienia ogólne.

1a) Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną, umożliwiającej użytkowanie internetowego czatu i komentowanie materiałów na czacie Fx-zone.

1b) Dostęp do czatu, możliwość przeglądania wpisów oraz zamieszczania własnych komentarzy, mają wszyscy użytkownicy sieci.

1c) Dodając komentarz, Użytkownik akceptuje warunki określone w Regulaminie i zobowiązuje się do przestrzegania obowiązków wynikających z Regulaminu.

1d) Właściciel strony Fx-zone zastrzega sobie prawo moderowania czatu oraz redagowania treści komentarzy i wpisów. W przypadku jawnego naruszenia regulaminu, właściciel strony może zbanować lub usunąć użytkownika.

1e) Użytkownik korzystający z czatu nie może mieć z tego tytułu jakichkolwiek roszczeń.

2. Zasady korzystania z forum.

2a) Użytkownik korzysta z czatu z godnie z zasadami regulaminu.

2b) Zakazane jest rozpowszechnianie za pomocą czatu materiałów, które są niezgodne z obowiązującym prawem.

2c) Zabronione są działania, które mają na celu: obrazę innych użytkowników, podszywanie się pod innych użytkowników, spamowanie, rozpowszechnianie treści reklamowych i promocyjnych, wzywanie do szeroko pojętej nienawiści.

2d) Zabronione jest rozprzestrzenianie linków, które zawierają wirusy komputerowe.

2e) Zakazane jest stosowanie wulgaryzmów.

3. Postanowienia końcowe.

3a) Właściciel Fx-zone.pl, nie odpowiada za treść i komentarze użytkowników czatu.

3b) Użytkownicy czatu ponoszą wyłączną i osobistą odpowiedzialność, za zamieszczone wypowiedzi na czacie.

3c) Właściciel Fx-zone.pl może zawiesić lub usunąć czat bez podania przyczyny.

3d) Właściciel Fx-zone.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie czatu.

3e) Wszelkie problemy z funkcjonowaniem czatu lub łamaniem regulaminu należy zgłaszać na adres: robert.paponfx@gmail.com

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone. Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor. Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
()
x