Wzrosty na GBP/USD

Strona popytowa po obronie wsparcia na 1,30, winduje kurs w okolice 1,3074. Jest to najwyższy poziom od 8 września br. Wsparciem dla popytu z pewnością są słowa B. Johnsona, który wspomniał w parlamencie o dodatkowych środkach związanych z Covid-19. Co więcej, nie jest przekonany aby kolejny, „pełny” lockdown był konieczny. Premier Wielkiej Brytanii zasugerował wsparcie finansowe dla osób dotkniętych chorobą. Przedstawił także plan podziału kraju, (ze względu na Covid-19), na 3 strefy alarmowe: średnie, wysokie i bardzo wysokie. Szkoły i uczelnie mają pozostać otwarte we wszystkich trzech strefach.

Rynki przyjęły wystąpienie pozytywnie, co widać na parze walutowej GBP/USD. Kolejnym oporem będzie 1,31 oraz 1,3143. W przypadku zejście poniżej 1,31, podaż, może skierować się w stronę dolnego ograniczenia kanału wzrostowego.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap