Wystąpienie J. Powella

Prezes Rezerwy Federalnej J. Powell zeznaje przed Kongresem w sprawie polityki fiskalnej i ostatnich działań ze strony FED.

W swoim wystąpieniu prezes Rezerwy Federalnej podkreślił, że FED będzie działał w kwestii ożywienia gospodarczego, tak długo jak będzie to konieczne. Wskaźniki pokazują pewną poprawę w koniunkturze ale przyszłość jest obarczona niepewnością, ze względu na COVID-19.

Wypowiedź nie wniosła nic nowego, oprócz tego co już wiadomo.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap