Wyprzedaż walut Antypodów

Podaż nie oszczędziła dzisiaj również walut Antypodów, które były równie słabe jak brytyjski funt. Sytuacja na aussie i kiwi była podobna do tej, jaką obserwowaliśmy na kablu. Mianowicie, wczoraj decyzja FED doprowadziła do osłabienia dolara na szerokim rynku, po czym w dniu dzisiejszym obserwowaliśmy silny spadek. W pierwszych godzinach handlu wydawało się, że jesteśmy świadkami korekty, jednak inwestorzy z USA umocnili dolara na szerokim rynku.

W efekcie para walutowa AUD/USD zanotowała spadek w okolice 1,7077-92, gdzie doszło do zatrzymania spadków. Obecnie trwa próba rozwinięcia korekty, której celem może w pierwszej kolejności poziom 0,7125

Para walutowa wybiła się dzisiaj dołem z lokalnego trendu wzrostowego, co wspiera stronę podażową. Aktualnie spodziewam się jakiegoś ruchu korekcyjnego, po którym będzie można napisać coś więcej.

Taką samą sytuację mieliśmy na parze NZD/USD, która wczoraj również zanotowała silny wzrost. Niestety dzisiaj dominowała wyłącznie podaż, która doprowadziła do wyprzedaży. Minimum dzienne zanotowaliśmy na poziomie 0,6393, czyli poniżej wczorajszych dołków. Aktualnie trwa próba odbicia. Lokalnych oporów szukałbym na poziomie 0,6440-65.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap