Wyniki posiedzenia Rezerwy Federalnej

Zgodnie z oczekiwaniami nie zmieniono stóp procentowych. Również bez zmian w programie QE. FED pozostaje cierpliwy w kwestii podnoszenia stawek procentowych.

Stopy procentowe wahają się pomiędzy 0-0,25%. FED nadal będzie skupować w kwocie 80 mld$ na miesiąc oraz 40 mld$ w MBS. Skup będzie miał miejsce do czasu osiągnięcia znacznego postępu.

Eurodolar wystrzelił w stronę poziomu 1,1960

Pełen komunikat z posiedzenia FED, znajduje się pod następującym linkiem.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap