Umocnienie dolara

Główna para walutowa notuje spadek w okolice wsparcia na poziomie 1,1753, gdzie doszło do lekkiego odbicia. Dolar w dniu dzisiejszym, nie jest szczególnie silny ale delikatnie umacnia się względem walut. (Najsłabszą walutą jest dzisiaj euro, z kolei najsilniejszą dolar nowozelandzki, który umacnia się na szerokim rynku. Bank Nowej Zelandii nie wprowadził ujemnych stóp procentowych).

Powracając do głównej pary walutowej. Jeżeli strona popytowa myśli o wzrostach w okolice poziomu 1,20,to wsparcie na poziomie 1,1753, powinno zostać wybronione. Natomiast sforsowanie oporu może skutkować zejściem w stronę 1,1600-12. (Wcześniej po drodze mamy dwa poziomy wsparcia: 1,1725-37 oraz 1,1696-1,1710). W wypadku zejścia w okolice 1,1600-12, mielibyśmy kolejny test dolnego ograniczenia szerokiego kanału bocznego, o którym pisałem w analizie tygodniowej.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap