Trend boczny na funcie

Na rynku GBP/USD kurs porusza się w trendzie bocznym pomiędzy 1,3290 i 1,34. Sytuacja fundamentalna nie uległa zmianie, negocjacje trwają i obie strony są zgodne, że dążą do porozumienia. W niedzielę brytyjski minister sprawa zagranicznych powiedział, że UK oraz EU, są gotowe na porozumienie ale na przeszkodzi stoi sprawa rybołówstwa. Dominic Raab poinformował, że negocjacje, są na ostatniej prostej i umowa, może zostać zawarta w przeciągu tygodnia aby obie strony mogły ją ratyfikować. (Wcześniejsza data 15 listopada nie została dotrzymana ale nie był to sztywny termin).

Podobno obie strony poczyniły mocne postępy w dążeniu do zakończenia negocjacji. Jednak rynki słyszały to już wielokrotnie, przez co inwestorzy przechodzą obok tego obojętnie.

Powracając do analizy GBP/USD, najbliższe wsparcie możemy wyznaczyć na poziomie 1,3312, następnie 1,3290-1,33. Dalsze wsparcie znajduje się w strefie 1,3263-78.

Najbliższe opory to poziom 1,3383-85 oraz 1,3395-99.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap