Test oporu na eurodolarze

Popyt na rynku eurodolara zalicza test strefy oporów 1.1868-73, gdzie doszło do realizacji zysków. Wybicie powyżej tego poziomu, pozwoli stronie popytowej na test 1.19. Możliwy będzie scenariusz z próbą powrotu w okolice 1.20.

Z drugiej zaś strony należy pamiętać, że nieudane wyjście powyżej 1.1873, może być podstawą do przejęcia inicjatywy przez popyt. Wsparcie mamy ma 1.1832 oraz 1.1800-07. Sytuacja strony podażowej ulegnie poprawie dopiero po złamaniu poziomu 1.1753.

Ciekawe jest to, że pomimo słabszych indeksów, dolar jest wyjątkowo słaby.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap