Sytuacja na rynkach

Wybory w USA przesłoniły w całości inne informacje, którymi standardowo żyją inwestorzy. Rynki czekają na wyniki wyborów, które możemy poznać na dniach.

Na rynku eurodolara najpierw zobaczyliśmy silne wzrosty. Inwestorzy dyskontowali zwycięstwo Bidena, kurs wyszedł chwilowo powyżej 1.1753. Następnie po konferencji D. Trumpa kurs zanurkował w okolice 1.1602. W chwili obecnej popyt zmierza w kierunku 1.1696-1.1710.

Najbliższe dni mogą przynieść zwiększoną zmienność. W przypadku dużej niepewności odnośnie wyniku, będzie zyskiwać dolar.

W tle wyborów warto śledzić sytuację związaną z covid-19, brexitem oraz dane makro. Tutaj także możemy otrzymać paliwo do umocnienia dolara.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap