Sytuacja na EUR/USD

Pierwsze godziny handlu, nie wnoszą nic nowego do układu technicznego. Ruch jest dość niemrawy, jednak strona popytowa ma delikatną przewagę. Aktualny ruch na głównej parze walutowej, możemy potraktować jako korektę, który zaczyna przyjmować formę trendu bocznego. Sytuacja z pewnością ulegnie zmianie podczas czwartkowej sesji, kiedy to odbędzie się posiedzenie EBC. Rynki z niecierpliwością czekają na wystąpienie Ch. Legarde, która z prawdopodobnie skomentuje wzrosty na rynku eurodolara. Przypomnijmy, że ostatnio poziom 1,20, był komentowany przez członków EBC, jako zbyt wysoki.

Technicznie opory możemy wyznaczyć na ostatnich szczytach czyli 1,2167-78. W przypadku pogłębienia korekty wsparcie możemy wyznaczyć w okolicy poziomu 1,20, który jest kluczowy dla dalszego ruchu wzrostowego. Wybicie dołem będzie sygnałem, że wracamy do szerokiego trendu bocznego 1,16-1,20.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap