Sytuacja na EUR/GBP

Wczorajsze słowa A. Baileya, który podkreślił, że BoE nie zamierza (w najbliższym czasie), wprowadzić ujemnych stóp procentowych, przełożyły się na silne umocnienie funta na szerokim rynku. Nie inaczej było z parą EUR/GBP, która zanotowała zjazd w okolice 0,8919. W dniu dzisiejszym funt również przeważa, jednak spadki mają ograniczony charakter.

Aktualnie handel odbywa się w okolicy poziomu 0,8905 i analizując wykres w interwale 4h, możemy zauważyć, że zbliżamy się do istotnych wsparć 0,8859-78. Bliskość wsparć oraz RSI o interwale 26 (wykres 4h), może skutkować kontrą strony popytowej, chociaż trzeba podkreślić, że podaż ma jeszcze miejsce do wypełnienia.

W przypadku korekty popyt po złamaniu poziomu 0,8919 ma szansę na ruch w stronę 0,8990-0,90.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap