Strategia Rebound

Jedną ze strategii, którą testuje na platformie Exeria, jest strategia o nazwie Rebound, czyli „odbicie”, „odwrócenie”. Strategia oparta jest na sygnałach płynących z oscylatora stochastycznego.

Założenia:

Jeżeli dwie linie znajdują się powyżej poziomu 80 i jedna z nich (spadkowa) przecina linię wzrostową, to na następnej świecy, otwierana jest pozycja krótka.

Z kolei jeżeli dwie linie znajdują się poniżej poziomu 20 i jedna z nich (wzrostowa) przecina linię spadkową, to na następnej świecy, otwierana jest pozycja długa. (Wykres poniżej).

Tym samym w dniu dzisiejszym, otrzymaliśmy sygnał short na rynku eurodolara. (Biorąc pod uwagę wykres 4h, na którym operujemy).

Poniżej przedstawiam ostatnie sygnały, jakie pojawiły się na rynku eurodolara. Jak widać, automat dość dobrze określił moment otwarcia pozycji.

Strategię możemy ustawić na autotrading lub w systemie wyświetlania sygnałów. Platforma transakcyjna Exeria działa w chmurze, co pozwala na pracę automatu przez 24h.

Dla zainteresowanych przypominam o promocji: “Weź udział w promocji Ty się uczysz – Exeria płaci”.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap