Spadkowa sesja na GBP/USD

W dniu dzisiejszym przetestowaliśmy szczyt na poziomie 1,3398. Następnie podaż zepchnęła kurs w okolice dolnego ograniczenia lokalnego kanału wzrostowego. (Poziom 1,3398 jest respektowany przez stronę popytową). W dniu dzisiejszym nie otrzymaliśmy żadnych nowych informacji w kwestii podpisania umowy. Negocjacje trwają, zaś obie strony zachowują się spokojnie.

Minimum dzienne zanotowaliśmy na poziomie 1,3322 (dolne ograniczenie kanału), które znajduje się blisko wsparcia na 1,3312.

W dniu dzisiejszym handel odbywa się bez inwestorów zza oceanu.

Technicznie możemy pokusić się o jakieś odbicie. RSI wynosi 36, na wykresie 1h. Dodatkowo na wykresie możemy zauważyć lokalną formację klina, który może być zapowiedzią odbicia lub powrotu na ostatnie szczyty.

Zanegowaniem wariantu wzrostowego będzie zejście poniżej 1,3312, co może prowadzić do większej korekty ostatnich wzrostów. W tym wypadku wsparcie znajduje się na 1,3263-78.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap