Słaby funt

Ostatnie informacje dotyczące negocjacji pomiędzy UE/UK nie wsparły funta. Nadal istnieją rozbieżności pomiędzy stronami i nic nie wskazuje aby termin 15 listopada miał być dotrzymany. Co więcej, rozmowy nie różnią się od tych, które widzieliśmy w przeszłości. W chwili obecnej można teoretycznie założyć, że termin zostanie przesunięty. (Termin 15 listopada nie jest sztywnym terminem, którego nie można przesunąć). Impas w negocjacjach i wydłużenie terminu, nie oznacza, że nie będziemy świadkami twardego Brexitu.

Funt jest dzisiaj najsłabszą walutą. Para walutowa zanotowała spadek w okolice strefy wsparcia 1,3134-39, gdzie doszło do lekkiego odbicia. Zejście poniżej wsparcia otwiera drogę w kierunku okrągłego poziomu 1,31 oraz 1,3064-83. Najbliższy opór to 1,3177 oraz 1,3194-1,3208.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap