Słaby funt

Środowa sesja przebiega w całkowicie odmiennych nastrojach. Po wczorajszym rajdzie w kierunku 1,3441, nie ma już śladu. Para walutowa zaliczyła mocny spadek i zarazem powrót do ostatniej konsolidacji, która ograniczona była górnym poziomem 1,3398-1,3406. Silne spadki, które zatrzymały się dopiero w strefie wsparcia pomiędzy 1,3290-1,13312, spowodowane były nowymi informacjami dotyczącymi Brexitu.

Jak się okazuje rozmowy wciąż trwają i nie widać żadnego postępu. Umowa jeżeli istnieje to wydaje się być umową pozorną, której daleko do tego co chcą obie strony. Wygląda na to, że negocjacje przeciągną się na kilka kolejnych dni a co za tym idzie, duża wahliwość na parach z funtem nie powinna dziwić.

W grze pozostają wciąż te same wsparcia i opory o których pisałem wielokrotnie czyli 1,3290 oraz 1,34. Dalszym wsparciem jest poziom 1,3263-78, który nie neguje trendu bocznego.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap