Słabość wspólnej waluty

Pierwsza sesja tygodnia przynosi osłabienie euro względem dolara. Dzienne minimum zanotowaliśmy na poziomie 1,1590, gdzie doszło do niewielkiego odbicia.

Poranny odczyt wskaźnika nastrojów biznesowych Ifo w Niemczech, nie wsparł wspólnej waluty. Dodatkowo strona popytowa, (po raz trzeci) napotkała na silny opór, rozciągający się pomiędzy 1,1660-70. Aktualnie handel odbywa się powyżej poziomu 1,16, jednak trzeba mieć na uwadze, że ewentualne złamanie wsparcia na 1,1590-1,1600, skieruje kurs w stronę ostatnich dołków. Mam tutaj na myśli okolice poziomu 1,1524-29, (minima z 12i 13 października).

Najbliższy lokalny opór to poziom 1,1616.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap